Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı başvurusunda bulunarak yıllık aidat ödemeden taksit ve Worldpuan imkanlarından yararlanabilirsiniz.  Taksit, para puan gibi avantajlarının yanında nakit taşımamıza da gerek kalmadan neredeyse tüm alışverişlerimizde kullandığımız kredi kartlarının bir yıllık ücreti bulunmaktadır. Kredi kartının aktif olduğu her yıl için ödenen bu ücreti ödemeden kredi kartlarının tüm imkanlarından yararlanmak isteyen vatandaşlar için Yapı Kredi aidatsız kredi kartı olan Yapı Kredi World Eko Kartı çıkardı.

Diğer tüm World kartlarda aynı özelliklere sahip olan World Eko Kart’tın belki de en avantajlı özelliği yıllık kart kullanım ücretinin ödenememesidir. Yapı Kredi aidatsız kredi kartı olan World Eko Kart başvurunun nasıl yapılacağını yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı başvurusunda bulunmak için kullanabileceğiniz başvuru kanalları şunlardır.

  • Yapı Kredi Şubeleri: Size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek aidatsız kredi kartı olan World Eko Kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Yapı Kredi İnternet Bankacılığı: Yapı Kredi internet bankacılığına şifreniz ve müşteri numaranız ile giriş yaparak World Eko Kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • SMS İle: Yapı Kredi World Eko Kart başvurusunda bulunmak için “WORLD” boşluk, T.C. kimlik numaranız ile birlikte 4407’ye SMS gönderebilirsiniz.
  • Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri: Yapı Kredi müşteri hizmetlerini 444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralarından arayarak World Eko Kart başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Yapı Kredi World Eko Kart’ı herhangi bir Yapı Kredi kartınıza ek kart olarak çıkarabileceğiniz gibi tek olarak da çıkarabilirsiniz.

Yapı Kredi World Eko Kart Özellikleri

Yapı Kredi aidatsız kredi kartı World Eko Kart ile harcama yaptıkça World puan kazanabilir ve kampanya indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Kazandığınız World puanları yine üye iş yerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. World Eko Kart temassız ödeme özelliği sayesinden 250 TL’ye kadar olan tüm harcamalarınızı temassız olarak ödeyebilirsiniz. Tabii ki World Eko Kart’ın en büyük özelliği yıllık aidat ödemezsiniz.

World Eko Kart Faiz ve İşlem Ücretleri Ne Kadar?

World Eko Kart kullanımlarında ödeyeceğiniz faiz oranları şunlardır.

  • World Eko Kart ile yapacağınız alışverişlere aylık %1,89 alışveriş faizi işlenir.
  • Nakit avans çekimlerinde ve 5-12 ay arası yapacağınız taksitli nakit avans çekimlerinde aylık %1,89 faiz uygulanır.
  • World Eko Kart’ınızla bir önceki dönemde yaptığınız alışverişlere ait dönem borcunun aidatını ödememeniz durumunda ödeme yapılmayan her gün için %2,19 gecikme faizi uygulanır.

World Eko Kart ile yapacağınız işlemlerdeki kesintiler ise şu şekildedir.

  • World Eko Kart ile yaptığınız nakit çekimlerinde çekmiş olduğunuz tutarın %3,5’i kadarına ek olarak 6 TL işlem ücreti kesintisi yapılır.
  • World Eko Kart ile diğer bankaların ATM’lerinden yapacağınız nakit çekimlerinde ise çekmiş olduğunuz tutarın %3,5’i kadarına ek olarak 8 TL işlem ücreti kesintisi yapılır.
  • 75 TL’ye kadar yapacağınız fatura ödemelerinde 2 TL işlem ücreti alınırken, 75 TL üzeri fatura ödemelerinizde ise faturanın %2,5’i kadar işlem ücreti alınır.