Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu

Fibabanka vatan bilgisayar kredi başvurusu, Vatan Bilgisayar mağazalarından ya da www.vatanbilgisayar.com internet adresinden elektronik ürün almak isteyen vatandaşların taksitli şekilde alışveriş yapmaları için kullandıkları yöntemlerden biridir. Özellikle son yıllarda yapmış olduğu birçok atılım ile müşteri ağını genişleten Fibabanka’nın son olarak müşterilerine sunduğu kampanyalardan bir tanesi de Vatan Bilgisayar mağazalarından yapılan alışverişlere kredi vermesidir.

Fibabanka Vatan Bilgisayar iş birliği ile elektronik alışverişlerinize 3, 6, 9 ve 12 aylık taksitlerle faizsiz kredi kullanabilirsiniz. Fibabanka Vatan kredi işbirliği sayesinde telefon, bilgisayar ve daha birçok elektronik alışverişlerinizi yapabilmeniz için uygulayacağınız adımları yazımızda bulabilirsiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka Vatan Bilgisayar elektronik alışverilleri daha hızlı ve kolay bir hale getirmek için Vatan Bilgisayar mağazalarından ve www.vatanbilgisayar.com internet adresinden yapılan alışverişlere 3 aydan 24 aya kadar taksitlerle faizsiz kredi imkanı sunmaktadır. Fibabanka Vatan Bilgisayar kredi imkanından yararlanmak için SMS ile başvuru yapabilir ya da internet alışverişlerinizde “Fibabanka Kredisi İle Öde” seçeneğini kullanabilirsiniz. Fibabanka Vatan kredi imkanından yararlanmak için Fibabanka müşterisi olun ya da olmayın tek bir SMS ile başvuru yapabilirsiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredi SMS Başvurusu

Fibabanka Vatan Bilgisayar kredi SMS başvurusu için yapmanız gereken VATAN bir boşluk TC kimlik numaranız bir boşluk, GGAAYYYY şeklinde doğum tarihinizi yazarak 3422’ye göndermeniz. Bu şekilde Fibabanka Vatan Bilgisayar kredi imkanından yararlanabilirsiniz. SMS başvurusu sonrası kredi notunuza göre Vatan Bilgisayar mağazalarında kullanabileceğiniz kredi limitiniz tarafınıza Onay SMS’i ile iletilecektir. Onaylanan kredi tutarınız kadar elektronik alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Fibabanka müşterisi olan kişiler ve Fibabanka müşterisi olmayan kişiler www.vatanbilgisayar.com adresinden online Fibabanka Vatan Bilgisayar kredi başvurusunda bulunabilirler.

Fibabanka Müşterisi Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu

 • Fibabanka müşterisiyseniz ve online olarak Vatan Bilgisayar’dan alışveriş yapmak istiyorsanız uygulayacağınız adımlar şu şekildedir.
 • Vatan Bilgisayar online alışveriş adresinden beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin.
 • Sepetinizi onayladımadan önce Fibabanka Kredisi ile Öde seçeneği ile ilerleyerek “Siparişi Onayla” butonuna tıklayın.
 • Yönlendirildiğiniz Fibabanka kredi başvuru sayfasında bulunan kredi başvuru formunu doldurun.
 • Kredi Başvuru Formunu doldurduktan sonra kredi değerlendirmeniz anında sonuçlanır.
 • Başvurunuz onaylandı ise sepetteki ürününüz için uygun kredi seçenekleri ekranı gelir.
 • Size uygun krediyi seçerek ilerleyin ve kredi sözleşmelerini görüntüleyip onaylayın.
 • İşlemlerin tamamlanmasıyla birlikte tutar Vatan Bilgisayar hesabınıza aktarılacaktır.

Fibabanka Müşterisi Olmayanlar İçin Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu

Fibabanka müşterisi değilseniz ve www.vatanbilgisayar.com adresinden online yapacağınız elektronik alışverişlerinde Fibabanka Vatan Bilgisayar kredi imkanından yararlanmak için yapmanız gereken adımlar şu şekildedir.

 • www.vatanbilgisayar.com adresinden beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin.
 • Sepetinizi onayladımadan önce Fibabanka Kredisi ile Öde seçeneği ile ilerleyerek “Siparişi Onayla” butonuna tıklayın.
 • Yönlendirildiğiniz Fibabanka kredi başvuru sayfasında bulunan kredi başvuru formunu doldurun. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda ürünleriniz için uygun kredi seçenekleri ekranı açılacaktır.

Kendinize uygun kredi imkanını seçerek taksitli kredinizi kullanabilirsiniz.
Kredi başvurunuz olumlu sonuçlandıktan sonra Fibabanka tarafından size SMS ile gönderilen linke tıklayarak Fibabanka müşterisi olabilirsiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredi Limitleri

Fibabanka Vatan Bilgisayar kredi limitleri her ürün için değişiklik göstermektedir. Vatan Bilgisayar mağazalarından Fibabanka kredisi ile satın alabileceğiniz ürünlere ait limit ve taksit bilgileri şöyledir.

 • Fibabanka Vatan Bilgisayar telefon alımlarında 5.000 TL‘ ye kadar 12 taksit, 5.000 TL üzeri cep telefonlarında ise faizsiz 3 ay taksit imkanından yararlanabilirsiniz.
 • Bilgisayar alımlarında 12 taksit imkanı sunarken tablet alımları ise 6 taksittir.
 • Oyun konsolu alışverişlerinde 24 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredi Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Vatan Bilgisayar mağazalarından Fibabanka kredisi ile elektronik alışverişleriniz sonrasında ödemelerinizi Fibabanka mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Eğer Fibabanka müşterisi değilseniz Fibabanka krediniz sonucu açılan kredinizle ilişkili hesaba ait IBAN’a adınızı ve soyadınızı yazarak taksit tarihlerinde EFT yaparak da ödeyebilirsiniz.

Kredi hesabınıza ait IBAN’ı bilmiyorsanız Fibabanka müşteri hizmetleri olan 444 88 88 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz. Fibabanka müşterisi değilseniz ya da online ve internet bankacılığı kullanmıyorsanız Fibabanka Vatan Bilgisayar kredi ödemelerinizi tüm Vatan Bilgisayar mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz.