Denizbank IBAN Öğrenme

Denizbank IBAN Öğrenme

Denizbank hesaplarınız üzerinden Havale, EFT ve hesaplarınız arasında para transferinizi gerçekleştirebilmek için Denizbank IBAN öğrenme işlemlerinin tüm bankacılık kanalları üzerinden nasıl yapılacağını yazımızda bulabilirsiniz.

Denizbank IBAN Öğrenme Nasıl Yapılır?

Denizbank hesaplarınıza para transferi yapılabilmesi için IBAN numaranızı biliyor olmalısınız. Denizbank IBAN öğrenme yöntemleri ise şunlardır.

 • Denizbank Şubeleri
 • Denizbank ATM’leri
 • Denizbank Müşteri Hizmetleri
 • Denizbank İnternet Bankacılığı
 • Denizbank Mobil Bankacılık
 • Denizbank Hesap Cüzdanı

Tüm bu bankacılık kanallarını kullanarak Denizbank IBAN öğrenme işleminizi tamamlayarak hesabınıza para transferi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Denizbank Şubelerinden IBAN Öğrenme

Denizbank şubelerinden IBAN öğrenme için Denizbank şubelerinin çalışma saatleri olan 09.00-17.00 saatleri arasında başvuru yapabilirsiniz. Hafta içi her gün çalışma saatleri içerisinde başvurunuzu gerçekleştirerek adınıza açılan tüm hesapların IBAN numarasını öğrenebilirsiniz.

Denizbank ATM’lerinden IBAN Öğrenme

Şubeler dışında Denizbank IBAN öğrenme için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de Denizbank ATM’leridir. Denizbank ATM’lerinden IBAN numaranızı öğrenmek için şu adımları takip edin.

 • Size en yakın Denizbank ATM’sine giderek Denizbank kartınızı ATM’ye yerleştirin ve şifreniz ile giriş yapın.
 • Ana menüde bulunan “Hesaplarım” butonuna tıklayarak “Vadesiz Hesaplarım” menüsüne girin.
 • İşlem yapmak istediğiniz vadesiz hesabı seçerek IBAN numaranızı öğrenebilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetlerinden IBAN Öğrenme

Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak 7 gün 24 saat bulunduğunuz her yerden IBAN numaranızı öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise 0850 222 08 00 numaralı Denizbank Müşteri İletişim Merkezi’ni arayıp sesli yönlendirme servisinin talimatlarını takip etmek.

Denizbank İnternet Bankacılığı’ndan IBAN Öğrenme

Denizbank internet bankacılığı üzerinden IBAN numaranızı öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Denizbank internet şubesi adresi olan www.denizbank.com.tr adresine giderek T.C. kimlik numaranız ve ya müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapın.
 • Ana menüde yer alan “Hesaplarım” sekmesine tıklayın.
 • Açılan sayfadaki hesapların arasından işlem yapmak istediğiniz hesabı seçerek IBAN numaranızı öğrenebilirsiniz.

Denizbank Mobilden IBAN Öğrenme

Denizbank Mobil uygulaması olan MobilDeniz’den IBAN numaranızı öğrenmek için uygulamaya T.C. kimlik numaranız veya müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak menüde yer alan “Hesaplarım” sekmesine tıklayın. Daha sonra işlem yapmak istediğiniz hesabı seçerek üst alanda hesabınıza ait IBAN numaranızı görebilirsiniz.

Denizbank Hesap Cüzdanından IBAN Öğrenme

Denizbank’tan hesap açtırdığınızda size hesap bilgilerinizin bulunduğu bir cüzdan verilir. Bu cüzdan hesap cüzdanı olarak da bilinir. Denizbank hesap cüzdanından IBAN numaranızı öğrenmek için hesap cüzdanınızın sol üst köşesinde yer alan alana bakabilirsiniz.

Denizbank IBAN numarası ile hesaplar arası para transfer, Havale ve EFT gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesap numarasına göre daha pratik olan IBAN numarası ile para transfer işlemlerinizi çok kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.